فعالیت دفتر خدمات اقامتی و مشاوره اخذ روادید بین المللی ویزا یکصد، سابقه ای طولانی داشته و بالغ بر 15 سال است که به صورت کاملا قانونی، خدمات خود را در اختیار مراجعین و متقاضیان مهاجرت در کلیه اشکالش گزارده است.

 اولین مجوز فعالیت این دفتر پروانه کاریابی خارجی از وزارت کار و امور اجتماعی وقت بود و محصول تلاش آن اعزام صدها کارجوی ایرانی به کشورهای طرف قرارداد وزارت متبوع با اخذ ویزاهای کار بوده است. انطباق عملکرد دفتر ویزایکصد با موازین انجمن دفاتر اقامتی و کاریابی ایران ثبت شده در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، منجر به اخذ گواهینامه صلاحیت و کیفیت عملکرد از ناحیه ی این انجمن گردیده و کلیه عملیات دفتر، تحت نظارت آن انجمن صورت می گیرد. اهتمام به پشتیبانی در کشور مقصد و ایجاد زمینه اشتغال کارجویان اعزامی نیز از دیگر خدمات تکمیلی این دفتر است که تاکنون موفقیت بی نظیری به منصه عمل رسیده است.

دفتر ویزایکصد به امور زیر اعتقاد و التزام عملی دارد:قبل از هر گونه اقدامی جهت اعزام متقاضیان مهاجرت و کاریابی برای نیروی کار ایرانی در کشورهای خارجی ، توجه به فراهم آوردن پیش نیازها ، ضرورت دارد.

رصد کردن شرایط اخذ روادید ، قوانین جاری ،وضعیت زندگی در مهاجرت ، پتانسیل های کار و فعالیت و رجحان های مهاجرت به کشورهای هدف ، همه جز الزاماتی است که باید به عنوان بخشی از پیش نیازهای صورت پذیرفته تا امکان عملیات زیر فراهم گردد:

پشتیبانی و ارائه خدمات رفاهی به مهاجر در کشور هدف
ارائه مشاوره جامع به متقاضیان مهاجر
اقدام به مذاکره با طرف خارجی برای اصلاح شرایط
پژوهش و تدوین تحقیقات

اما نکته حائز اهمیت ، رعایت قوانین کشور هدف در مقوله پذیرش مهاجرمی باشد که علی القاعده بایستی توسط کارشناسانی صورت پذیرد که صلاحیتشان از طرف دولت مربوطه به رسمیت شناخته شده و یا به اصطلاح رجیستر شده باشند.پشتیبانی و ارائه خدمات رفاهی به مهاجر در کشور هدف این مرکز با تجربیات خود و پرسنل معتبر خود ، این زمینه را برای متقاضیان مهاجرت فراهم می نماید.

 

در تماس باشید