سریعترین راه اخذ اقامت دائم استرالیا ویژه ی کارفرمایان وصاحبان مشاغل


چه وقت به متقاضیان اخذ اقامت استرالیا، تشکیل پرونده با ساب کلاس 188 یا Business Visa پیشنهاد می شود.

متقاضیانی که برای اولین بار قصد درخواست  ویزای استرالیا را داشته و هیچگونه سابقه ای که بتوانند از طرق دیگر ممکن، موفق به اخذ اقامت استرالیا شوند، ندارند را معمولا از دو طریق می توان به درخواستشان رسیدگی نمود که شامل:

 1. در قالب یکی از ساب کلاس های Skilled worker Visa است که به صورت اجمالی شرایطی نظیر موارد زیر دارد:
  1. دارای مدرک لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های مورد درخواست استرالیا باشند.
  2. حداقل سه سال سابقه بیمه در شغل مرتبط با رشته تحصیلی شان داشته باشند.
  3. مدرک زبان بین المللی نظیر آیلتس داشته باشند که در تست مربوطه، به طور عمومی، نمره 7 از هر چهار مهارت زبانی را احراز کرده باشند.
  4. در زمان آمادگی برای درخواست، (که شامل فراهم بودن کلیه مدارک درخواستی اداره مهاجرت استرالیاست.) سن آنان از 44 سال عبور نکرده باشد.

 

مهاجرت | اقامت

اگر متقاضی، امکان تأمین حتی یکی از شرایط فوق الذکر را نداشته باشد از جمله کسب نصاب مدرک زبان که تقریبا برای افراد میانسال کاری غیرممکن می باشد،  تنها راه باقیمانده (به غیر از (Investor Visa استفاده از ساب کلاس 188 یا باصطلاح ویزای بیزینس یا کارآفرینی می باشد. اما ویزای مذکور نیز دارای شرایطی ضروری است که متقاضی باید آنها را احراز نماید.

 1. Business Visa یا ساب کلاس 188 به متقاضیانی پیشنهاد می گردد که فاقد شرایط ویزای Skilled Worker  باشند و در عین حال شرایط دیگری به شرح زیر داشته باشند:

2-1- به استناد مدارک معتبر، بتوانند اثبات نمایند که مدیریت یک بخش اقتصادی نظیر کسب و کارهای کوچک یا بزرگ را حداقل به مدت سه سال گذشته به عهده داشته و اشتغال آنها در زمان باز کردن پرونده نیز دایر باشد.

2-2-  دارای تمکن مالی مناسب در ایران باشند.

2-3- علاقمند به ایجاد کسب و کار در استرالیا باشند.

این ساب کلاس امتیازات ویژه ای دارد از جمله:

 1. سقف سنی پذیرش متقاضی تا 55 سال می باشد.
 2. مدرک زبان انگلیسی آیلتس با حداقل 4.5 برای این ساب کلاس پذیرفتنی است که بآسانی قابل دست یافتن می باشد.
 3. با تعهد به طی نمودن دوره آموزش زبان در استرالیا، این امکان وجود دارد که اساسا از ارائه مدرک آیلتس یا مدارک زبان انگلیسی مشابه، معاف شوید.
 4. شرط تحصیلات دانشگاهی ندارد.
 5. زمان میانگین صدور ویزا، کمتر از یکسال می باشد.
 6. اجازه انتقال مبالغ نسبتا بالا را به استرالیا خواهید داشت.

 

دفتر ویزایکصد تجربه مناسب در اخذ ویزای ساب کلاس 188 استرالیا داشته و امکان پشتیبانی و مشاوره به مهاجرینی که از این ناحیه به اخذ ویزا موفق گردیده و به استرالیا عزیمت نموده اند را دارد.

ویزا یکصد با دارا بودن شرکت ثبتی استرالیایی، افتخار دارد که خدماتی نظیر مشاوره مالی و مشاوره در خرید بیزینس و سرمایه گذاری ارائه نموده و انتقال تجربه زندگی در استرالیا را به متقاضیان خود، به عهده بگیرد. 

توجه فرمایید

موارد و الزاماتی که در بالا که برای اخذ این ویزا، بدانها اشاره گردید قواعدیست که به صورت کلی مطرح می باشد لیکن این قواعد در سطوحی که به دیگر مشخصات متقاضیان، ارتباط دارد از درجه ای از انعطاف پذیری برخوردار است که فقط در هنگام مشورت با مشاور صاحب تجربه، قابل تشخیص می باشد، لذا توصیه می گردد حتما در این باره مشورت مستقیم داشته باشید. 

برای اطلاعات بیشتر لطفا به http://visa100.ir/Fa/SpecialOffers/ViewSpecialOffer/4