هشدار مهاجرتی


دکتر ریحانی بزرگ از پنجم نوامبر تا پنجم ژانویه 2020 در دفتر اصفهان حضور داشته و با رزرو وقت قبلی،  آگاهی های ضروری و جزئیات کاربردی کار و زندگی را در اختیار متقاضیان ویزاهای ساب کلاس بیزینس قرار می دهند. برای تعیین وقت مشاوره با  شماره تلفن های دفتر تماس بگیرید.

مهاجرت | اقامت

معمولا در کلام مشاورین و وکلای مهاجرتی، نشانی از راهنمایی کاربردی در امور زندگی و کسب و کار بعد از عزیمت مهاجرین، یافت نمی شود. هرجند که منطقا نمی توان از یک مشاور توقع داشت که در حوزه غیر تخصصی خود، ارائه طریق نماید. 
تاکنون بسیاری از مهاجرین بیزینسی و سرمایه گذاری پس از طی کردن دوران ویزای موقت و مشروط، موفق به ایفای تعهدات و احراز شرایط اخذ ویزای PR نگردیده اند و با بار سنگینی از خسارات مادی و معنوی، مجبور به بازگشت شده اند.  ناآگاهی از واقعیت های زندگی و کسب و کار بعد از عزیمت به استرالیا،  سرمایه و سرنوشت متقاضیانی که از ویزای بیزینس استرالیا (ساب کلاس ۱۸۸ و غیره) استفاده کرده اند را دچار مخاطرات جدی کرده است. 
اشرافیت تجربی و دانش فنی دکتر غلامرضا ریحانی بزرگ مدیر دفتر مهاجرتی VISA100 و تذکر بسیاری از حقایق تکان دهنده، مانع بروز خسارات چند صد هزار دلاری به این دسته از مهاجرین می گردد.