دفتر خدمات مشاوره و اخذ اقامت بین المللی ویزا یکصد

 

 

فعالیت دفتر خدمات اقامتی و مشاوره اخذ روادید بین المللی ویزا یکصد، سابقه ای طولانی داشته و بالغ بر 15 سال است که به صورت کاملا قانونی، خدمات خود را در اختیار مراجعین و متقاضیان مهاجرت در کلیه اشکالش گزارده است.

 

 اولین مجوز فعالیت این دفتر پروانه کاریابی خارجی از وزارت کار و امور اجتماعی وقت بود و محصول تلاش آن اعزام صدها کارجوی ایرانی به کشورهای طرف قرارداد وزارت متبوع با اخذ ویزاهای کار بوده است. انطباق عملکرد دفتر ویزایکصد با موازین انجمن دفاتر اقامتی و کاریابی ایران ثبت شده در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، منجر به اخذ گواهینامه صلاحیت و کیفیت عملکرد از ناحیه ی این انجمن گردیده و کلیه عملیات دفتر، تحت نظارت آن انجمن صورت می گیرد. اهتمام به پشتیبانی در کشور مقصد و ایجاد زمینه اشتغال کارجویان اعزامی نیز از دیگر خدمات تکمیلی این دفتر است که تاکنون

موفقیت بی نظیری به منصه عمل رسیده است.

دفتر ویزایکصد به امور زیر اعتقاد و التزام عملی دارد:

 

قبل از هر گونه اقدامی جهت اعزام متقاضیان مهاجرت و کاریابی برای نیروی کار ایرانی در کشورهای خارجی ، توجه به فراهم آوردن پیش نیازها ، ضرورت دارد.

 

رصد کردن شرایط اخذ روادید ، قوانین جاری ،وضعیت زندگی در مهاجرت ، پتانسیل های کار و فعالیت و رجحان های مهاجرت به کشورهای هدف ، همه جز الزاماتی است که باید به عنوان بخشی از پیش نیازهای صورت پذیرفته تا امکان عملیات زیر فراهم گردد:

 

1 - پژوهش و تدوین تحقیقات صورت گیرد

 2 - اقدام به مذاکره با طرف خارجی برای اصلاح شرایط

 3--ا رائه مشاوره جامع به متقاضیان مهاجر

 4 - پشتیبانی و ارائه خدمات رفاهی به مهاجر در کشور هدف

 

اما نکته حائز اهمیت ، رعایت قوانین کشور هدف در مقوله پذیرش مهاجرمی باشد که علی اقاعده بایستی توسط کارشناسانی صورت پذیرد که صلاحیتشان از طرف دولت مربوطه به رسمیت شناخته شده و یا به اصطلاح رجیستر شده باشند.

  

 پشتیبانی و ارائه خدمات رفاهی به مهاجر در کشور هدفاین مرکز با تجربیات خود و پرسنل معتبر خود ، این زمینه را برای متقاضیان مهاجرت فراهم می نماید.

   

نشانی : اصفهان - خیابان سعادت آباد - نبش چهار راه شیخ صدوق - جنب بانک کشاورزی - ساختمان 110 - طبقه دوم

 

تلفن و نمابر : 03136633552 - 03136612410 - 03136637620

 

سایت اینترنتی : www.visa100.ir

 

پست الکترونیک : visa.yeksad@yahoo.com