بارگذاری...

ویزای توریستی مولتی پل یا سینگل کانادا

زیبایی های شگفت انگیز کرانه به کرانه کانادا انتظار شما را می کشد.

دیدن مکان های جدید ،هیچ وقت خالی از لطف نیست اما اخذ ویزای توریستی برای کشورهایی نظیر کانادا، مساله ی آسانی نیست و احتیاج به یک مشاور خبره و امین در این زمینه دارد.

ویزای توریستی کانادا اصولا یا به حالت Multiple Entry (ورود مکرر ) و یا Single Entry (تک ورودی) صادر می گردد.لازم به ذکر است نوع ویزای صادر شده بنا به صلاحدید کنسولگری کانادا صادر می گردد.

ویزای Single Entry

 این نوع ویزا اصولا با اعتبار 6 ماهه برای افراد صادر می شود و در غیر این صورت تاریخی که فرد باید خاک کانادا را ترک کند در ویزا ذکر خواهد شد.اصولا برای افرادی که قصد شرکت در کنگره و مسابقات ورزشی و ….. را دارند، این نوع ویزا صادر می شود.

ویزای Multiple Entry

این نوع از ویزا اصولا اعتباری 10 ساله دارد اما به علت مدت اعتبار پاسپورت های ایران که 5 ساله است این نوع ویزا را 5 ساله می دانند لازم به ذکر است که این نوع از ویزا تا 1 ماه قبل از تاریخ انقضا پاسپورت معتبر است.

این نوع از ویزا بیشتر برای افرادی که فرزندانشان در کانادا اقامت دائم دارند به منظور سهولت در رفت و آمد این افراد صادر می شود.البته این به این معنا نیست که ما بقی افراد متقاضی اخذ ویزای توریستی کانادا شانس اخذ این نوع ویزا را ندارند

با هم برخی از شرایط اخذ ویزای توریستی را مرور می کنیم:

  •   تمکن مالی مناسب (شامل اسناد مالکیت  و سپرده ی بانکی)
  • اسناد  و شغلی و تحصیلی مناسب و معتبر
  • دارا بودن سابقه ی سفر به کشور های دیگر (Travel History)

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاور امور مهاجرت به کانادا تماس حاصل فرمایید.