بارگذاری...

ویزای تحصیلی کانادا

درباره تورنتو

تحصیل در کالج های کانادا همواره مورد توجه والدین ،جهت تحصیل فرزندانشان بوده است. از جمله مواردی که به منظور دغدغه های ذهنی افراد در جهت تحصیل در کالج های کانادا مطرح میگردد میتوان به هزینه های تحصیل در کالج های کانادا، پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، اقامت پس از تحصیل در کانادا، تحصیل در کالج تورنتو اشاره کرد. تورنتو همواره به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای جهان برای زندگی کردن محسوب می شود و بیش از ۲ میلیون جمعیت را در خود جای داده است که عمده این جمعیت را مهاجران تشکیل می دهند. فرهنگ و محیط های متنوعی در تورنتو وجود دارد و یکی از قطب های تجاری جهان نیز به شمار می رود. طبق آمار و بررسی ها، ۹۵% از دانشجویان بین المللی جهان، کانادا را برای ادامه تحصیل خود انتخاب می نمایند که تورنتو نیز یکی از شهرهای محبوب این افراد محسوب می شود.

سه دلیل عمده محبوبیت بالای تحصیل در کانادا نزد دانشجویان بین المللی عبارتند از:

۱- کیفیت بالای سیستم آموزشی کشور کانادا

۲- اعتبار جهانی کانادا به عنوان کشوری آزاد و بدون نگاه تبعیض آمیز

۳- امنیت بالای فردی و اجتماعی این کشور

مدرسه مدیریتی تورنتو

مدرسه مدیریتی تورنتو یک مرکز آموزش معتبری است که واحدهای تحصیلی پربار و متنوعی در شاخه های مدیریت کسب و کار ، هتل داری و مدیریت گردشگری و حسابداری ارائه می دهد.

به طور قطع با حمایت این مرکز و یادگیری مهارت های لازم، دانشجویان این مرکز به موفقیت حرفه ای دلخواه خود دست پیدا خواهند کرد. اساتید مجرب این مدرسه با ارائه بهترین روش های آموزشی به همراه متدهای نوین، به دانشجویان کمک می کنند تا نهایت استفاده را از این فرصت به وجود آمده ببرند.

معرفی رشته ها

رشته مدیریت کسب و کار: تحصیل در این رشته می تواند علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی مختلف، فرد را برای حضور در بازار تجارت جهانی نیز آماده سازد. مهارت هایی از قبیل روش های برقراری ارتباط، مدیریت پروژه و اخلاق تجاری که می توان با تحصیل در این رشته آنها را کسب نمود، در حوزه های کاری مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین می توان گفت مهم نیست در چه حوزه ای فعالیت خود را شروع خواهید کرد، این مهارت ها در تمامی حوزه ها از جمله؛ بازاریابی، فروش، منابع انسانی، مدیریت مالی و….برای دستیابی به موفقیت بیشتر موثر خواهند بود.

رشته هتل داری و مدیریت گردشگری: این رشته می تواند برای افرادی که به مسافرت های خارجی علاقه مندند، جذابیت زیادی داشته باشد. به علاوه، در بسیاری از مشاغل مهارت خدمات دهی به مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است و دانشجوی این رشته به بهترین شکل ممکن این مهارت ها را فرا می گیرد.

رشته حسابداری: فارغ از شغل دلخواهتان، داشتن توانایی در حوزه حسابداری یک امتیاز ویژه محسوب می شود. دانش کافی در حوزه حسابداری در دنیای تجاری امروز بسیار ضروری بوده و هر شرکت نیازمند یک حسابدار ماهر و موفق است.

مزایای تحصیل در مدرسه مدیریتی تورنتو

• گروه های آموزشی متخصص که به پیشرفت دانشجو کمک شایانی می کنند.
•ایجاد فرصت های شغلی مرتبط با زمینه تحصیلی دانشجو
•قرار داشتن مدرسه در مرکز شهر و دسترسی آسان به امکانات شهری
•ارائه مشاوره و راهنمایی های آموزشی- تحصیلی
•معماری زیبا و سطح بالای تجهیزات ساختمان مدرسه

شرایط لازم جهت پذیرش

• داشتن مدرک دیپلم متوسطه
•داشتن حداقل ۱۸ سال تمام
•داشتن مدرک آیلتس سطح ۵٫۵ یا مدرک معادل آن برای دانشجویان غیر انگلیسی زبان

هزینه های تحصیل به تفکیک رشته های تحصیلی

تمامی مبالغ عنوان شده در جدول زیر به واحد پول دلار کانادایی می باشد و معمولا هر ساله با توجه به هزینه های زندگی و افزایش نرخ تورم، این مبالغ نیز افزایش پیدا می کنند. ضمنا مبالغ ذکر شده با کسر بورس تحصیلی هر رشته میباشد.

هزینه تحصیل جهت اخذ دیپلم در رشته مدیریت کسب وکار : 8.000$

هزینه تحصیل جهت اخذ دیپلم در رشته حسابداری : $12.500

هزینه تحصیل جهت اخذ دیپلم در رشته هتل داری و مدیریت جهانگردی : 8.000$

هزینه تحصیل جهت اخذ فوق دیپلم در رشته هتل داری و مدیریت جهانگردی : 12.500$

شرکت سامانه ساز نام آوران دانش مفتخر است به عنوان نماینده رسمی مدرسه تورنتو جهت تحصیل در این کالج خدمات ویژه ای را برای همراهان همیشگی خود فراهم نماید.