بارگذاری...

ویزای تحصیلی مجارستان

مجارستان کشوری در اروپای مرکزی است.زبان رسمی مجارستان مجاری میباشد و پایتخت و پرجمعیت ترین شهر این کشور بوداپست است.شهر بوداپست مرکز فرهنگی و علمی اروپا نیز محسوب میشود .به طور کلی در شهر بوداپست میتوانید تلفیقی از سنت و مدرنیته شدن را به طورهم زمان با هم حس کنید.

مردم مجارستان در بین کشورهای اروپایی جزو با فرهنگ ترین و مهربانترین محسوب میشوند و علاقه زیادی به موسیقی , سوارکاری, شعر و سنت های قدیمی دارند.

در رابطه با آب و هوا نیز میتوان گفت که مجارستان آب و هوایی معتدل دارد و دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد میباشد.کشور زیبای مجارستان در قلب اروپا واقع شده است و یکی از اعضای اتحادیه اروپا میباشد.

در طی چند سال اخیر به علت پیشرفت و رشد  روز افزون این کشور به یکی از کشورهای جذاب برای ادامه تحصیل دانشجویان بین المللی تبدیل شده است چرا که هزینه تحصیل در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه تر میباشد.هم چنین شرایط پذیرش در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر بوده و جهت تحصیل در این کشور به مدرک زبان نیازی نخواهید داشت.

از دیگر مزایای تحصیل در این کشور علاوه بر ارزش و اعتبار مدارک ارائه شده توسط دانشگاه ها و کالج ها میتوان به عدم محدودیت سنی برای پذیرش اشاره کرد.تمامی دوره های تحصیلی در این کشورطبق استاندارهای اروپا تدریس میشوند و از اعتبار بالای برخوردارند.