بارگذاری...

ویزای تحصیلی ایتالیا

ایتالیا با پایتخت تاریخی رم کشوری است که در اروپای جنوبی قرارگرفته است.ایتالیا به دلیل شباهت نقشه این کشور به چکمه به کشور چکمه معروف است.زبان مردم این کشور ایتالیایی و واحد پول این کشور یورو میباشد.آب و هوای ایتالیا معتدل فصلی است.

ایتالیا دارای تاریخی غنی میباشد و بر اساس محاسبه ای که یونسکو انجام داده است نیمی از میراث فرهنگی جهان در این کشور واقع شده است.

هم چنین این کشور به علت برپایی فستیوال های متعدد در فصول مختلف در زمینه های هنر, مد, طراحی و غیره به محل مناسبی برای بازدید برای تمامی گردشگران از سراسر جهان تبدیل شده است.در واقع بخش اعظم اقتصاد این کشور از طریق صنعت توریسم تامین میشود.

علاوه بر وجود جاذبه های گردشگری, سهولت در پذیرش نسبت به سایر کشورها از مهم ترین دلایل انتخاب دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در این کشور است.

تحصیل در ایتالیا از مزایای بیشماری برخوردار است که از مهم ترین آنها به اختصار میتوان به امکان اخذ بورسیه, هزینه های پایین تحصیل و زندگی, امکان اقدام بدون مدرک زبان جذب, استعدادهای درخشان و توجه ویژه به انها ,وجود دانشگاه های معتبر با سطح علمی بالا, امکان تحصیل به زبان انگلیسی و … نام برد.

این کشور به دانشجویان بین المللی امکان کار هم زمان با تحصیل و اخذ اقامت دائم اروپا را پس از اتمام تحصیلات ارائه میدهد.