بارگذاری...

ویزای Skilled Visa کاری استرالیا

ویزاهای Skilled به شرح زیر می باشند:

  • Skilled Independent (Visa 189)
  • Skilled Nominated (Visa 190)
  • Skilled Nominated or Sponsored (489)

برای اقدام از این نوع ویزاها،حداقل مدرک فوق دیپلم،سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی با بیمه و مدرک زبان (آیلتس-تافل-OET و PTE ) مورد نیاز است.

نمره ی زبان شما با توجه به امتیاز بندی مشخص خواهد شد.حداقل نمره،آیلتس 6 در هر چهار مهارت می باشد.

حداقل امتیاز مورد نیاز برای ویزای 189 ، 60 می باشد که در بعضی از موارد بسته به نوع رشته ی تحصیلی این امتیاز به 65 یا 70 هم خواهد رسید.

حداقل امتیاز مورد نظر برای ویزای 489 ، 50 خواهد بود که 10 امتیاز مابقی از طریق اسپانسر جبران می گردد،البته در این مورد شرایطی از طرف ایالت برای شخص لحاظ خواهد شد.

حداقل امتیاز برای ویزای 190،55 امتیاز می باشد و 5 امتیاز باقی مانده را می توان از اسپانسر ایالتی استفاده کرد البته،این ویزا هم مانند 189 ویزای دائم (permanent ) با تفاوت این که شرط 2 سال زندگی در ایالت اسپانسر شده را دارا می باشد.

در سال 2017 حدودا 216 رشته از لیست مشاغل استرالیا حذف گردیده است آخرین لیست اعلام شده از طرف اداره مهاجرت استرالیا بدین شرح می باشد.

در لینک زیر می توانید کشور استرالیا را با ایران مقایسه نمایید.

https://www.wolframalpha.com/input/?i=iran+vs+australia

همچنین با مشاهده ی این وب سایت می توانید هزینه های زندگی در استرالیا را نیز برآورد کنید.

http://https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=Australia

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره لطفا فرم ارزشیابی سایت را پر نمایید،کارشناسان خبره سازمان ویزایکصد به سرعت مشخصات متقاضی را در رابطه با ویزای درخواستی،تحلیل ونتیجه آن را ارسال نموده و درصورت نیاز به اطلاعات تکمیلی،اقدام به تماس تلفنی با متقاضیان گرامی خواهند نمود.همچنین حسب مورد،مشخصات متقاضیان در تطابق با دیگر ویزاهای ممکن الصدور،ارزیابی ونتایج آن ابلاغ خواهد گردید.